Egem Çeviri

HAKKIMIZDA

hakkimizda
Egem Çeviri, uzun yıllar çeviri ve yerelleştirme sektöründe hizmet vermiş iki çevirmenin ortak girişimi ile İstanbul’da kurulmuştur. Temel faaliyet alanı kapsamında başta İngilizce olmak üzere çeşitli dillerde çeviri hizmeti sunar.

Egem Çeviri, müşterilerin dil ve çeviri alanındaki farklı beklentilerini dikkate alarak, müşteriye özel hizmet konseptini geliştirmiştir. Bu konsept sayesinde, her müşteriye özel terminoloji, arşiv alanı ve çeviri veritabanı oluşturur. Böylelikle, kalite düzeyinin artmasına ve müşteri beklentilerinin daha doğru bir şekilde karşılanabilmesine imkân tanır.

Egem Çeviri, iş sürecinde ve müşteri ilişkilerinde gizlilik esasına dayalı çalışır ve müşterilerinin gerekli görmesi hâlinde işe özgü gizlilik sözleşmeleri imzalar. Bu şekilde, olası ihlâllere karşı müşteriler güvence altına alınmış olur.

Egem Çeviri, işini seven, disiplinli ve dil becerisi yüksek ekibi ile projelerini zamanında teslim ederek, müşterilerin can sıkıcı sürprizlerle karşılaşmasını önler.

Egem Çeviri, diğer alanlarla beraber Hukuk, Dış Ticaret, Finans, Bilişim, Teknik ve İnsan Kaynakları alanlarında hizmet verir.

Dürüst ve İlkeli yaklaşımı ile Egem Çeviri sektöründe faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.