Hakkımızda

Egem Çeviri Hizmetleri

Hakkımızda

Alanında uzman bir çevirmen grubu olarak, yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyim sonucunda 2013’te Egem Çeviri ve Dil Hizmetleri’ni kurduk. İstanbul’da kurulan şirketimizin temel faaliyet alanı yazılı çeviridir. Bu doğrultuda, butik bir yapıya Egem olarak iş hayatında doğru iletişimin ne kadar önemli olduğunun ve bu iletişimde oynadığımız kritik rolün farkındayız. Verdiğimiz hizmetin temelinde işte bu farkındalık yatar. ve odaklı bir çalışma sistemine sahibiz.

artılarımız

İşin Mutfağından Geliyoruz

Girişimci kadromuzun çeviri ve yerelleştirme sektöründe daha önce edindiği iş deneyimi, hizmet anlayışımızın şekillenmesinde büyük bir rol oynamıştır.Sektörün zayıf ve güçlü yönlerini analiz etme fırsatı yakalayarak, en iyi çeviri hizmetinin ne şekilde verilebileceği, müşterilerin beklentilerinin neler olabileceği ve bunların nasıl karşılanabileceği konularında kendimize özgü bir yaklaşım geliştirdik. Yaklaşımımızın temelinde işin mutfağında öğrendiklerimiz yer alıyor.

artılarımız

Maliyetlerinizi azaltmak için çalışıyoruz

Kârlılığı arttırmak isteyen şirketlerin çıkış noktasında maliyet unsurlarının bulunduğunun bilinciyle fiyatlandırma konusunda rekabetçi bir politika izliyoruz. “Kazan-kazan” esasına dayalı bu politika, müşterilerimizle aramızda uzun soluklu ve kârlı iş ilişkilerinin geliştirilmesinde referans aldığımız bir noktadır.

artılarımız

Kalite beklentilerinizi yükseltmek için buradayız

Rekabetçi fiyatlandırma politikasını benimserken öncelikli koşulumuz çeviri kalitesinden taviz vermemektir. Bu dengeyi sürekli olarak gözeterek müşterilerimizin en iyi hizmeti aldığından emin olmak için gerekli adımları uyguluyoruz.

artılarımız

Müşteriye özel hizmet kavramı

Her müşteri, hizmet şekliyle ilgili yeni talepleri beraberinde getirir. Bu yüzden müşterilerin dil ve çeviri alanındaki farklı beklentilerini dikkate alıyor ve müşteriye özel hizmet kavramına inanıyoruz.Bu kavram çerçevesinde, her müşteriye özel proje ve terminoloji yönetimi, arşiv alanı ve çeviri veri tabanı oluşturuyoruz. Bu uygulama, kalite düzeyinin artmasına ve müşteri beklentilerinin daha doğru bir şekilde karşılanabilmesine olanak tanır.

Değerlerimiz

  • Teknik Üstünlük: Öncelikli amacımız, yaptığımız tüm çevirilerin yüzde yüz doğru ve teknik açıdan üstün olmasıdır.
  • Dürüstlük: Doğruluk ve güvenilirlik üzerine inşa edilen ilişkilerin iş yaşamında sağlam ve uzun vadeli iş birliklerinin temelini oluşturduğunu biliyoruz. Bu ilkeyi, sadece müşterilerimizle olan ilişkilerde değil, aynı zamanda ekibimiz ve çevirmen ağımızla olan ilişkilerde de gözetiyoruz.
  • Kalite: Çevirinin doğru olması, kalite için tek başına yeterli değildir. Kaynak metni, terminolojik hassasiyet ve tutarlılık çerçevesinde, hedef dile en uygun ve elverişli şekilde aktararak çeviride kalitenin yakalanmasını sağlıyoruz.
  • Hizmet: Müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmek için kendimizi talepkâr koşullara adapte ederek en üstün hizmeti sunmak gayretindeyiz.
  • Yenilik: Teknolojik ve metodolojik yenilikleri yakından takip ederek, verilen hizmeti daha nitelikli hâle getirmeye çabalıyoruz.
  • Sorumluluk: Çevirinin yönlendirici bir rehber olması ve kimi zaman gizli bilgiler içermesi nedeniyle beraberinde getirdiği sorumluluğu en üst düzeyde taşımak için gerekli etiğe, yetkinliğe, deneyime ve bilgi birikimine sahibiz.

Egem Çeviri ve Dil Hizmetleri © 2018 Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları ve Gizlilik Koşulları